SATIŞ

Kaliteden ve sürekli iyileştirme yaklaşımından asla ödün vermeden yüksek standartlara sahip bir anlayışın ürün ve hizmetleri, çalışanların, diğer insanların, sağlık ve refahını koruyarak, sürdürülebilir kalkınma için yenilikçi kadrosu eşliğinde inşaat sektörüne katkıda bulunmaya adanmış bir tarz bizimkisi.

KİRALAMA

Yurtdışındaki partnerleri ile yapılan işbirliği neticesinde, kurum içerisinde teknik alt yapı işlemleri tamamlanmış, personel eğitimleri gerçekleştirilmiş ve kurumsal bir çalışma sistemine geçilmiş ve en iyi en uygun en ideal seçenekler finansal kiralamayla arz edilmiştir.

SERVİS

Size nasıl yardımcı olabiliriz? HB Kulevinç olarak temel prensiplerimizle temel ihtiyaçlarınızın buluştuğu her konuda sizlere hizmet vermeye hazırız.
Bizler güvenli hizmet vermeyi, yüzünüzdeki mutluluk ve huzur ifadeleriyle birleştirmek istiyoruz.

DANIŞMANLIK

Kule vinç ekspertizi ve işletmesine yönelik tüm sorularınızı cevaplamak ve gerekeni yapmak üzere bekliyoruz.

HAKKIMIZDA

Ocak.2010 ‘da kurulan HB Kule Vinç, gerçek ve tüzel kişilere ait kule vinçlerin servis ihtiyaçlarını gidermek ve kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Tüm markalara servis, tamir, bakım ve danışmanlık hizmetleri sunan HB Kule Vinç, kurumsal çalışmalarını sürdürmektedir.

İLETİŞİM

ADRESİMİZ

en_USEnglish