SATIŞ

SATIŞ

Kaliteden ve sürekli iyileştirme yaklaşımından asla ödün vermeden yüksek standartlara sahip bir anlayışın ürün ve hizmetleri, çalışanların, diğer insanların, sağlık ve refahını koruyarak, sürdürülebilir kalkınma için yenilikçi kadrosu eşliğinde inşaat sektörüne katkıda bulunmaya adanmış bir tarz bizimkisi.

SERVİS

SERVİS

Size nasıl yardımcı olabiliriz? HB Kulevinç olarak temel prensiplerimizle temel ihtiyaçlarınızın buluştuğu her konuda sizlere hizmet vermeye hazırız. Bizler güvenli hizmet vermeyi, yüzünüzdeki mutluluk ve huzur ifadeleriyle birleştirmek istiyoruz.

KİRALAMA

KİRALAMA

Yurtdışındaki partnerleri ile yapılan işbirliği neticesinde, kurum içerisinde teknik alt yapı işlemleri tamamlanmış, personel eğitimleri gerçekleştirilmiş ve kurumsal bir çalışma sistemine geçilmiş ve en iyi en uygun en ideal seçenekler finansal kiralamayla arz edilmiştir.

Hakkımızda

Ocak.2010 ‘da kurulan HB Kulevinç, gerçek ve tüzel kişilere ait kulevinçlerin servis ihtiyaçlarını gidermek ve kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Tüm markalara servis, tamir bakım hizmetleri sunan HB Kulevinç, kurumsal çalışmalarına başlamıştır.

İLETİŞİM