HAKKIMIZDA

Ocak.2010‘da kurulan HB Kule Vinç, gerçek ve tüzel kişilere ait kule vinçlerin servis ihtiyaçlarını gidermek ve kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir. HB Kule Vinç olarak tüm marka kule vinçlere servis, tamir, bakım ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Geleceğe olan güven, yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübenin ardına gizlenmiş olan serbest çalışmakla işçiliğe devam etmek arasından sıyrılan azim, tüm engelleri aşarak HB Kule Vinç‘in temellerini atmış ve artık koşmaya başlamıştır…

MİSYONUMUZ

Sektörde yetişmiş lisanslı eleman açığını kapatmak ve mesleki yeterliliği bulunmayan insanımızı iş hayatına, topluma kazandırmaktır.

Şirketimiz, kule vinç teknik servis ve bakım hizmetleri konularında siz değerli müşterilerimize en iyi ve garantili hizmeti vermek, sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip ederek amaca uygun ihtiyaçları belirlemek noktasında bir görev yüklenmiştir.

Bu amaçla, hizmet verdiğimiz bütün işletmelerde çalışırken bağlı olduğumuz temel prensiplerimizden asla taviz vermemek ve işimizi en düzgün, en dikkatli bir şekilde yapmamız gereğinin bilincindeyiz.

VİZYONUMUZ

Sektörümüze yeni ürünler kazandırmak, inşaat sektöründe en iyileri hak ettiğine inandığımız müşteri kitlemizin kârlılığını arttırmak amacıyla dünya çapında başarıları olan markaları ve onların kaliteli ürünlerini “Daha Yükseklere Layıksınız” anlayışıyla sizlerin hizmetine sunmak temel hedefimizdir.

İş güvenliği ile insan hayatına ve insan haklarına saygı vizyonumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ve çağdaş hizmet, hassas görev anlayışı, modern ve estetik bakış açısı, hepsi vizyonumuzu oluşturan çalışma prensiplerimizdir.

HAKKIMIZDA

Ocak.2010 ‘da kurulan HB Kule Vinç, gerçek ve tüzel kişilere ait kule vinçlerin servis ihtiyaçlarını gidermek ve kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Tüm markalara servis, tamir, bakım ve danışmanlık hizmetleri sunan HB Kule Vinç, kurumsal çalışmalarını sürdürmektedir.

İLETİŞİM

ADRESİMİZ

tr_TRTurkish